Hakkında / About

Japonoloji.com’a hoş geldiniz!

Hayatın hızlı temposuna bir mola vermek için, kendi gözümden günümüzde merak edilen ve yakından takip edilen konuları burada bir araya getirdim.

Bu site, Japonya`da olan çok farklı alanlardaki yeniliklerin, gezilecek görülecek yerlerin, yenilecek içilecek lezzetlerin, teknoloji alanındaki gelişmelerin, tarih, spor, kültür ve sanat ile ilgili ilginç bilgilerin daha fazla insana ulaşması düşüncesiyle ortaya çıktı. Paylaştığım konular beni şaşırtan, güldüren, düşündüren, dinlendiren veya bana ilham veren şeyler.

İnsanın Japonya ile ilgili özel bir merağı olsun ya da olmasın, hayatın birçok alanına dair ilginç yazı ve görselleri bulabileceği bir adres olsun istedim. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle!

Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim!!

Sevco

 

Logo Tasarımı için Kullanılan Site: https://logomakr.com

 

******ENG******

Welcome to Japonoloji.com!

I decided to put together this blog to share everything that fascinates me about Japan with Turkish language speaking world. I want to share things that brighten up my day, inspire me, make me laugh and get me thinking. I will try my best to curate interesting content about different aspects of life in Japan; places to visit, delicious food and traditional cuisine, sports, history, developments in society, art and culture.

Thank you for your visit!!

Sevco

 

Logo Design made at https://logomakr.com