2019’un son anime önerileri

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

 1. Svnch dedi ki:

  Radiant’ın nasıl bir anime olduğununu açıklayan çok güzel bir yorum gelmişti. Arada kaybolmasın daha çok kişi görebilsin diye burada paylaşıyorum. Yorumu yazan arkadaşa tekrardan teşekkür ederim.

  “Radiant animesi kesinlikle kötü bir anime. Hayatınızda görebileceğiniz en gerizekalı toplum bu animede.
  Yaratıklar var onları öldürebilecek büyücüler var ve büyücüleri belki bir gün sorun çıkarırlar diye avlayan engizisyon var.
  Konu şu ki canavarları engizisyon avlamıyor sadece büyücüler avlıyor ama büyücüler olmasa canavarlar şehirlere atlicak. Ve halk engizisyonun tarafını tutuyor. Çünkü büyücülerden korkuyorlarmış. Büyücülerin ne biliyim kuyruk gibi kanat gibi uzuvları varmış. Toplumca mazoşistler herhalde canavarlar bize atlasın istiyorlar. Engizisyoncular aşırı gereksiz güçlü.
  Irkçılığı işlicez diye herkesi gerizekalıya çevirmişler animede. Ana karakter de ayrı bir şenlik zaten hani çapını bilmemek teriminin vücut bulmuş hali.
  Bölümlerin %60ı filler ayarında. Hani izlemesen bile konudan gram kopmazsın o derece. Yav sen Naruto musun da 21 bölümlük sezonlarda boş yapma yetkisini kendinde görüyorsun.
  Radiant kısaca bir çok noktada sınıfta kalan bir anime. Çizimler falan fena değil bu arada.”

 2. Anonim dedi ki:

  daha önce önerisinde bulundun mu bilmiyorum ama yakusoku no neverland kesinlikle izlenmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir